Alemdar Pompa olarak 2004 yılından bu yana faal bir şekilde Büyükşehir Belediyesi Atıksu Arıtma Tesisi ve Terfi İstasyonları, Organize Sanayi Bölgesi Atıksu Arıtma Tesisi, DSİ ve Sulama Birlikleri’nde bulunan pompa, mikser, blower vs. ekipmanların bakım onarımını ve yedek parça teminlerini yapmaktayız.

Atölyemiz 450m² olup; 1 adet 10 ton ve 1 adet 5 ton vinç, 30 ton pres, torna tezgahı, harici 100 m² kapalı alanımız, salmastra lebleme makinesi ve diğer takımlar ile birlikte bakım onarım, demontaj ve montaj işlerini faal bir şekilde  devam ettirmekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

 

Siz değerleri müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetler kapsamında Türkiye genelinde en iyi olmaya gayret gösterek yeni teknolojiler ışığında gelişmek.

 

MİSYONUMUZ

Ülkemizde gelişmekte ve büyümekte olan sanayi alanında ve yerleşim yerlerinin büyümesi ile beraber çevrenin doğanın, derelerin, göllerin ve denizlerin temiz kalması için atıksu arıtma tesisi, terfi istasyonları, ön arıtmalar, evsel ve endüstriyel atıksu arıtma tesisleri gibi ciddi yatırımlar yapılmaktadır.

Bu tesislerde kullanılan ekipmanların çoğunluğu avrupa menşei ürünler, pompalar, mikserler, monopomplar ve blowerlerdir. Bu ekipmanların bakım onarımlarındaki tecrübelerimizi; belediyeler, organizeler ve sanayicilerimizle paylaşmayı ve yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.